Про нас

 Компанія «МЕТА-ЛОГІСТИК» має налагоджені контакти в країнах Європи з міжнародними організаціями та агенціями, що дозволяють здійснювати контроль руху вантажів на будь-якому етапі перевезення, починаючи від місця завантаження і закінчуючи кінцевим пунктом призначення. Ми співпрацюємо з відомими компаніями, які здійснюють доставку в максимально стислі терміни з дотриманням всіх необхідних процедур. Досить звернутися за допомогою і фахівець грамотно розрахує приблизну вартість перевезення з Європи, а можливо і запропонує більш вигідний маршрут і спосіб доставки. Перевезення вантажів з Європи здійснюється протягом 2-5 днів, залежно від місця розташування контрагента і замовника.

 Парк складається з тентованих автомобілів вантажопідйомністю 22 тон  об’ємом 92 -105 куб. (всі типи завантаження). Автомобілі обладнані всіма необхідними засобами кріплення вантажу.Основний потік перевезень здійснюється до країн Європи а саме Франція, Німеччина, Австрія, Польща, Чехія, Нідерланди.

ТзОВ «МЕТА-ЛОГІСТИК» — один з найбільших імпортерів та дистрибуторів продуктів харчування в Україні. Опанувавши 10-річний досвід, компанія надає логістичні та брокерські послуги, а також послуги щодо просування товарів на ринку. Ми дотримуємося чіткої цінової та кредитної політики, пропонуємо комплексні рішення та розробляємо маркетингові заходи. Транспортна компанія «МЕТА-ЛОГІСТИК» вже більше 10 років працює на ринку міжнародних автомобільних вантажоперевезень. Великий досвід та професіоналізм нашої команди гарантує надійність, безпечність та швидкість доставки Вашого вантажу.

Close Menu